Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna strona

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

Nowa strona Stali


Wasze uwagi i problemy związane z naszym Forum.

Opcje      Szukaj
Post 26 sie 2005, o 15:48
 Nowa strona Stali
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Na głównej stronie pojawił się banner o treści: "Wkrótce nowa strona Stali!!!"
Można dowiedzieć się czegoś więcej? Kiedy będzie ta nowa strona, jakie będą zmiany i czy adres będzie ten sam?
Moderatorzy, uchylcie rąbka tajemnicy :wink:


           
Post 26 sie 2005, o 16:11
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:14
Skąd: Rzeszów/Nowe Miasto
Posty: 670

Zobacz profil 
No to może by ciekawe, jeżeli teraz nasza strona jest uwzana jest za najlepszą witryna o tematyce żużlowej w kraju to aż boje sie pomyśleć co będzie po zmianie :wink:


           
Post 26 sie 2005, o 16:29
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Adres będzie ten sam. Działy itp. będzie na wzór starej, wiadomo nowa grafa. Ta już jest troszkę stara, ciężko cokolwiek aktualizować, sypią się polskie znaki. Myślę, że bedzie fajnie. Kiedy nastąpi zmiana? Wkrótce. :)


           
Post 26 sie 2005, o 16:46
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
Adres będzie ten sam. Działy itp. będzie na wzór starej, wiadomo nowa grafa. Ta już jest troszkę stara, ciężko cokolwiek aktualizować, sypią się polskie znaki. Myślę, że bedzie fajnie. Kiedy nastąpi zmiana? Wkrótce. :)

To jest sztuka: dużo mówic i nic nie powiedzieć! :lol:
Wkrótce, czyli kiedy? Czy data utajniona? :D


           
Post 26 sie 2005, o 17:23
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2004, o 14:49
Posty: 1792

Zobacz profil 
Równierz jestem ciekaw jak prezętować się będzie nowa stronka rzeszowskiego speedwaya, zobaczymy moze będzie lepsza nis strona pilki :wink: Koniecznie zróbcie jakieś zabezpieczenia przed hackeram, możliwe że nimi są moderatorzy i dyrektorzy :lol: :lol: i

_________________
ZAWSZE I WSZĘDZIE STAL RZESZÓW NAJLEPSZA BĘDZIE!!!


           
Post 26 sie 2005, o 17:25
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2005, o 21:22
Skąd: Rzeszow
Posty: 45

Zobacz profil 
Kiedy? Zapewne kilka dni z malym hakiem :D Mysle ze szata graficzna bedzie rownie dobra jak zmieniona niedawno na stronie sekcji pilki noznej :)


           
Post 26 sie 2005, o 17:43
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 maja 2003, o 14:47
Skąd: Lublin
Posty: 127

Zobacz profil 
To ja jeszcze dodam, ze strona robiona jest przez fan klubowicza z Lublina 8-)

_________________
Robert Dados 1977-2004


           
Post 26 sie 2005, o 17:44
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Lirasz napisał(a):
kezman napisał(a):
Adres będzie ten sam. Działy itp. będzie na wzór starej, wiadomo nowa grafa. Ta już jest troszkę stara, ciężko cokolwiek aktualizować, sypią się polskie znaki. Myślę, że bedzie fajnie. Kiedy nastąpi zmiana? Wkrótce. :)

To jest sztuka: dużo mówic i nic nie powiedzieć! :lol:
Wkrótce, czyli kiedy? Czy data utajniona? :D


Ciężko podać dokładny termin, w ogóle nie chce tego robić. Tydzień temu pisałem, że powinna być w siecie w tym tygodniu i jak się okazuje nie ma jej. Jeśli już mam strzelać terminami to...przed Nazimkiem powinna być. :wink:

Cytuj:
To ja jeszcze dodam, ze strona robiona jest przez fan klubowicza z Lublina


Tak, dokładnie, zresztą nie jest to tajemnicą.


           
Post 26 sie 2005, o 17:54
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 kwi 2005, o 11:15
Skąd: Rzeszów
Posty: 105

Zobacz profil 
Fajnie by było gdyby oprócz nowej stronki jeczcze aktualizowano, w miarę możliwości oczywiście, dział multimedia, jakieś filmiki, grafiki, programy itp.


           
Post 26 sie 2005, o 18:32
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 7 kwi 2004, o 22:21
Posty: 1247

Zobacz profil 
spoczko, są wyniki drużyny to jest też lepsza stronka :D a dzial multimedia jest zrobiony, jest tam najważniejszy przeciez filmik tzn. rekord toru 8-) są tapety itp.


           
Post 26 sie 2005, o 22:55
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2005, o 14:34
Posty: 97

Zobacz profil 
Jeżeli coś jest dobre to sie go nie zmienia jesli dobrze zrozumialem to chodzi o delikatny " face lifting". Strona jest przejżysta , dobrze zorganizowane wiec mam nadziej , ze nowa rownież bedzie spełniała te parametry

_________________
"skleiło mi na 3 zaworach"- PIOTREK"SIWY"WINIARZ


           
Post 28 sie 2005, o 12:28
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Ja mam nadzieję, że w rubryce "Ostatnio na forum" będzie mała zmiana i zamiast ostatnio założonych tematów będą te tematy, w których ostatnio toczy się dyskusja. Ostatnio mamy nawałę nowych forumoiczów którzy są na bakier z regulaminem (tworzą bezsensowne tematy) i jak ktoś obcy wchodził na stronę Stali to mógł wejśc bezpośrednio na 5 zamkniętnych tematów... Co sobie ktoś taki pomyśli o organizacji na forum?
A gdyby zmieniło się na tematy w których ostatnio napisano posty, mógłby wejśc nawet na temat, który założony został np. 2 lata temu, a w którym ostatnio toczy się dyskusja.
Co wy na to?


           
Post 28 sie 2005, o 23:30
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lip 2004, o 12:23
Skąd: Rzeszów
Posty: 1173

Zobacz profil 
Lirasz napisał(a):
Ja mam nadzieję, że w rubryce "Ostatnio na forum" będzie mała zmiana i zamiast ostatnio założonych tematów będą te tematy, w których ostatnio toczy się dyskusja. Ostatnio mamy nawałę nowych forumoiczów którzy są na bakier z regulaminem (tworzą bezsensowne tematy) i jak ktoś obcy wchodził na stronę Stali to mógł wejśc bezpośrednio na 5 zamkniętnych tematów... Co sobie ktoś taki pomyśli o organizacji na forum?
A gdyby zmieniło się na tematy w których ostatnio napisano posty, mógłby wejśc nawet na temat, który założony został np. 2 lata temu, a w którym ostatnio toczy się dyskusja.
Co wy na to?


Propozycja moze i dobra,ale chyba bylby duzy zamet wtedy,bo posty sa pisane w wielu tematach. A wyjscie z sytuacji,ktora opisujesz (zamkniete tematy) jest chyba lepsze: trzeba usuwac bezsensowne tematy a nie tylko zamykac!

_________________
Barty
Obrazek


           
Post 29 sie 2005, o 03:03
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 lut 2005, o 14:54
Posty: 1087

Zobacz profil 
ja tak od siebie "skromnie" z taką małą propozycją: moze wiecej filmikow z udzialem naszych podopiecznych na stronce (obojetne czy z meczów ligowych, turnieji czy treningów). Wiem, ze to jest uzależnione od miejsca na serwerze, dlatego zaznaczyłem to "skromnie". pozdro all :wink:


           
Post 29 sie 2005, o 09:14
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Barty napisał(a):
Propozycja moze i dobra,ale chyba bylby duzy zamet wtedy,bo posty sa pisane w wielu tematach. A wyjscie z sytuacji,ktora opisujesz (zamkniete tematy) jest chyba lepsze: trzeba usuwac bezsensowne tematy a nie tylko zamykac!

Przecież przy każdym poście jest czas wysłania. Mogłoby to być na podstawie tego właśnie czasomierza. Pozatym chodzi o to, aby był wpisany temat w ostatnio podany, a nie konkretny post, po meczach w jednym temacie są dziesiątki nowych postów, a w innych prawie żadnych - co wtedy by sie działo?!


           
Post 29 sie 2005, o 12:46
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lip 2004, o 12:23
Skąd: Rzeszów
Posty: 1173

Zobacz profil 
Wystarczy sie zalogowac na forum i juz wiesz, w ktorych tematach sa nowe posty.A na innych stronach jest wszedzie tak samo: pojawiaja sie tematy ostatnio dodane, a nie edytowane.Zreszta jakie to ma znaczenie-jak chcesz cos znalezc,dopisac to i tak wchodzisz na forum i przegladasz.Przychylam sie do Twojej propozycji. :D I jeszcze raz to napisze:usuwac zbedne tematy, a nie zamykac- to jest recepta.

_________________
Barty
Obrazek


           
Post 29 sie 2005, o 12:51
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Z zamykaniem i usuwaniem to jest tak, ze bardzo czesto zamykam jakis temat, ale go nie usuwam, poniewaz wedlug mnie autor zasluguje na bana, dlatego temat zostawiam, zeby zobaczyl go admin i ewentualnie poczestowal takiego kogos banem.

A tak poza tym to zeszlismy troche z tematu ;)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 29 sie 2005, o 13:53
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
K 2 napisał(a):
Z zamykaniem i usuwaniem to jest tak, ze bardzo czesto zamykam jakis temat, ale go nie usuwam, poniewaz wedlug mnie autor zasluguje na bana, dlatego temat zostawiam, zeby zobaczyl go admin i ewentualnie poczestowal takiego kogos banem.

A tak poza tym to zeszlismy troche z tematu ;)


właśnie - ewentualnie począstował banem :!: To jest ten problem! Zamiast sypać na lewo i prawo, może nie za pierwszy bezsensowny temat, ale za drugi, to narzeka się i nic nie robi!

A co do tematu to nie ma co dyskutować, aż nie wypowie się szef Kezman, bo my, małe żuczki, nie wiemy, kiedy będzie nowa strona Stali :lol: Wiemy, że prawdopodobie ma być przed Nazimkiem, więc jest jeszcze kilka dni.


           
Post 29 sie 2005, o 16:13
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Lirasz napisał(a):
K 2 napisał(a):
Z zamykaniem i usuwaniem to jest tak, ze bardzo czesto zamykam jakis temat, ale go nie usuwam, poniewaz wedlug mnie autor zasluguje na bana, dlatego temat zostawiam, zeby zobaczyl go admin i ewentualnie poczestowal takiego kogos banem.

A tak poza tym to zeszlismy troche z tematu ;)


właśnie - ewentualnie począstował banem :!: To jest ten problem! Zamiast sypać na lewo i prawo, może nie za pierwszy bezsensowny temat, ale za drugi, to narzeka się i nic nie robi!

Nie do konca kumam, szczegolnie znaczenia slowa "sypac"... zreszta to chyba nie jest skierowane do mnie... :roll:

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 29 sie 2005, o 17:29
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
K 2 napisał(a):
Lirasz napisał(a):
K 2 napisał(a):
Z zamykaniem i usuwaniem to jest tak, ze bardzo czesto zamykam jakis temat, ale go nie usuwam, poniewaz wedlug mnie autor zasluguje na bana, dlatego temat zostawiam, zeby zobaczyl go admin i ewentualnie poczestowal takiego kogos banem.

A tak poza tym to zeszlismy troche z tematu ;)


właśnie - ewentualnie począstował banem :!: To jest ten problem! Zamiast sypać na lewo i prawo, może nie za pierwszy bezsensowny temat, ale za drugi, to narzeka się i nic nie robi!

Nie do konca kumam, szczegolnie znaczenia slowa "sypac"... zreszta to chyba nie jest skierowane do mnie... :roll:

po "sypać" powinienem dodać "banami" :peace: I to nie jest skierowane do Ciebie, bo jak już pisałeś, nie możesz dawać banów.
Chodzi mi o to, że Administrtorzy są pobłażliwi i nie banują za pisanie bezsensownych tematów. Pobłażliwym można być za pierwszym razem, a nie gdy ktoś jest recydywistą :wink:


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 291 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi