Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 400, 401, 402, 403, 404  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Nasi rywale w sezonie 2026


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 3 cze 2026, o 13:21
 Re: Nasi rywale w sezonie 2026
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sie 2007, o 20:01
Posty: 960

Zobacz profil 
PP i AL do Piły ? https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/12543 ... -celowniku.
Fiu, fiu .......rozj.......ą nas w rewanżu :mrgreen:

_________________
Głupi mówi co wie. Mądry wie co mówi.


           
Post 3 cze 2026, o 15:30
 Re: Nasi rywale w sezonie 2026
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 21 lut 2019, o 13:34
Skąd: Poznań
Posty: 394

Zobacz profil 
Z Piskorzem czy bez Piła pewnie zmierza w kierunku KLŻ. Na jutro w Poznaniu zapowiedzieli "rozwiązanie tymczasowe", czyli pewnie pojadą w szóstkę. Nasza księgowa się stresuje.


           
Post 4 cze 2026, o 19:27
 Re: Nasi rywale w sezonie 2026
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2998

Zobacz profil 
Niezła masakra w Poznaniu :shock:
Ps. No i mamy niespodziankę w Łodzi :D

_________________
Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 4 cze 2026, o 22:35
 Re: Nasi rywale w sezonie 2026
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 lis 2015, o 15:47
Posty: 472

Zobacz profil 
Ale meczycho w Łodzi! No i w sumie korzystny dla nas wynik. Z drugiej strony widać, jak cholernie komplikuje nam sytuację kontuzja Oskara. Pozostaje mieć nadzieję, że Łódź w podobnej formie wystąpi za tydzień.


           
Post 5 cze 2026, o 11:46
 Re: Nasi rywale w sezonie 2026
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 8 maja 2022, o 16:25
Posty: 84

Zobacz profil 
W Poznaniu zawsze taki gównotor ? masakra pół Piły sie połamało


           
Post 5 cze 2026, o 12:01
 Re: Nasi rywale w sezonie 2026
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 lis 2015, o 15:47
Posty: 472

Zobacz profil 
Jak dla mnie, tor w Poznaniu czy przed remontem czy po, jest tak samo gówniany. Dziury, i koleiny na łukach, standard.


           
Post 5 cze 2026, o 12:45
 Re: Nasi rywale w sezonie 2026
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2745

Zobacz profil 
sensowny napisał(a):
masakra pół Piły sie połamało

Na antenie chcieli powiedzieć wprost że karma wraca, ale gryźli się w język ile mogli.

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Post 5 cze 2026, o 16:41
 Re: Nasi rywale w sezonie 2026
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 23 wrz 2023, o 12:39
Posty: 691

Zobacz profil 
Piskorz w Pile. A tam nie ma długów czasem ?


           
Post 5 cze 2026, o 16:44
 Re: Nasi rywale w sezonie 2026
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 8 paź 2018, o 22:25
Posty: 2823

Zobacz profil 
Oby tylko nasz klub nie wpadł na pomysł wypożyczania Lyagera do Piły ;)


           
Post 5 cze 2026, o 17:06
 Re: Nasi rywale w sezonie 2026
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 1 lis 2011, o 02:42
Posty: 470

Zobacz profil 
Wycena wypozyczenia Lyagera na 350 tys oznacza ze klub zaplacil juz cos kolo tego i chce odzyskac wlozona kwote czy chce zarobic na transferze? Takich pieniedzy Pila pewnie nie jest w stanie wyciagnac z portmonetki jak nasz klub nie zejdzie z ceny ale np Sadurskiego jak najbardziej Zawsze ten sam Pawel P. moze dogadac :wink: Gdyby tylko tak puscil w niepamiec ze jakos nie najlepiej go potraktowano w okresie transferowym z tego co kojarze.


           
Post 5 cze 2026, o 18:04
 Re: Nasi rywale w sezonie 2026
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 10 lis 2020, o 16:02
Posty: 525

Zobacz profil 
Metal napisał(a):
Piskorz w Pile. A tam nie ma długów czasem ?


Patrzmy na nasz ogródek, bo idealnie u nas też nie jest.


           
Post 5 cze 2026, o 18:23
 Re: Nasi rywale w sezonie 2026
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 4 lis 2017, o 23:40
Posty: 1081

Zobacz profil 
U nas zawsze tak samo jak na rzeszowski speedway . Przepraszam, zapomniałem za poprzedniego prezesa było najlepiej i te plany ekstraligowe, coś pięknego . Od teraz kibicujmy Pile bo tam nasz manager znalazł zatrudnienie .


           
Post 5 cze 2026, o 18:31
 Re: Nasi rywale w sezonie 2026
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 10 lis 2020, o 16:02
Posty: 525

Zobacz profil 
A ty dalej to samo. Niech się wiedzie temu PP w tej Pile, na prawdę mnie to niespecjalnie obchodzi. Tak samo jak było za poprzedniego prezesa.

Napisałem tylko, że trzeba zatroszczyć się o własne podwórko, bo fajnie myśleć o PO czy składzie na przyszły rok, ale najpierw trzeba dokończyć ten. I fajnie gdyby zawodnicy mieli motywacje, żeby o jak najlepsze wyniki powalczyć. Więc nie pudrujmy, że jest idealnie.

A co się tam dzieje w Pile, czy mają długi, kto jest menadżerem, na prawdę niespecjalnie mnie obchodzi.


           
Post 5 cze 2026, o 18:44
 Re: Nasi rywale w sezonie 2026
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 4 lis 2017, o 23:40
Posty: 1081

Zobacz profil 
Małe nawiązanie do wspaniałych i cudownych ostatnich 3-4 lat nie powinno nikogo urazić . Zawsze dobre info miałeś, więc powinieneś już wiedzieć z kim klub jest po słowie i jakie pozycje zamierza wzmocnić . Nawiązanie do naszego ogródka w porównaniu do Piły gdzie za 2025 jeszcze nie spłacili, dość kuriozalne . Oczywiście niech mu się wiedzie, jednak nie można ukrywać ile zawdzięcza Stali Rzeszów więc jest to nasz manager .


           
Post 5 cze 2026, o 22:15
 Re: Nasi rywale w sezonie 2026
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1962

Zobacz profil 
Guti napisał(a):
Wycena wypozyczenia Lyagera na 350 tys oznacza ze klub zaplacil juz cos kolo tego i chce odzyskac wlozona kwote czy chce zarobic na transferze? Takich pieniedzy Pila pewnie nie jest w stanie wyciagnac z portmonetki jak nasz klub nie zejdzie z ceny ale np Sadurskiego jak najbardziej Zawsze ten sam Pawel P. moze dogadac :wink: Gdyby tylko tak puscil w niepamiec ze jakos nie najlepiej go potraktowano w okresie transferowym z tego co kojarze.

To zupełnie normalne, że klub chce odzyskać zainwestowane pieniądze. Zwłaszcza, że w PD każdy dla każdego jest rywalem i nie ma co przez wzgląd na stare czasy robić komukolwiek prezentów. To czysty biznes. Jak go chce ich nowy menedżer to fajnie by było gdyby zachowywali się poważnie, a nie na zasadzie "u was i tak nie jedzie i nie zarabia, a u nas sobie pojeździ i zarobi". Sparta za darmo Gustsa też nie puściła.


           
Post 5 cze 2026, o 23:40
 Re: Nasi rywale w sezonie 2026
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 1 lis 2011, o 02:42
Posty: 470

Zobacz profil 
To oczywiste ze klub chce odzyskac to co wlozyl, nie ma tu miejsca na dzialalnosc charytatwna, tylko pytalem czy juz wszystko zdazyli mu wyplacic z kontraktu w tej kwocie (350 mial wlasnie dostac kwoty stalej) czy zaplacili tylko jakas czesc rat i chca przy transferze jeszcze troche zarobic.


           
Post 6 cze 2026, o 14:06
 Re: Nasi rywale w sezonie 2026
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 21 lut 2019, o 13:34
Skąd: Poznań
Posty: 394

Zobacz profil 
Tor w Poznaniu niewiele się różni od innych. Tym razem była jedna koleina przy krawężniku na pierwszym łuku, ale bez przesady. Dziwnym trafem przewracali się tylko goście. Za dużo ambicji, za mało umiejętności.


           
Post 6 cze 2026, o 14:28
 Re: Nasi rywale w sezonie 2026
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 10 mar 2022, o 19:51
Posty: 1618

Zobacz profil 
Dlatego ze wy znacie ten tor i wiecie juz gdzie jezdzic a inni nie. Mówił o tym Douglas ze trzeba sie wjezdzic w ten tor i wiedziec gdzie jezdzic- tak cos mowił w wywiadzie w trakcie meczu.


           
Post 6 cze 2026, o 14:48
 Re: Nasi rywale w sezonie 2026
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 8 maja 2022, o 16:25
Posty: 84

Zobacz profil 
No dokładnie to nawet w tej Pile nie było tylu upadków i glupich zdarzen

Piła cieniutka zobaczymy co Piskorz tam ogarnie jakby wzieli lyagera i sadura to moze cos wygraja jeszcze

Basso
Sadurski
Lyager
Nielsen
Jasinski
Musielak
Teska


           
Post 6 cze 2026, o 14:55
 Re: Nasi rywale w sezonie 2026
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 8 paź 2018, o 22:25
Posty: 2823

Zobacz profil 
Najpierw ustalmy jedną rzecz. Czy oddamy Lyagera i Sadurskiego? Jeżeli wejdziemy do PO to nie ma problemu. Co jednak jeżeli skończymy w Play Down? Oddamy dwóch zawodników naszemu rywalowi? Ja wiem że te nazwiska nie powalają na papierze, ale żeby się nie okazało że przeciwko nam odpalą, bo jak zauważyliście lubią tak odpalać przeciwko nam zawodnicy ;)


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8068 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 400, 401, 402, 403, 404  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Grzybu i 11 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi