Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja
Wszystko o Stali Rzeszów
3 cze 2026, o 15:30
|
Re: Nasi rywale w sezonie 2026 |
|
|
Feldkurat Katz
|
| Solidny ligowiec |
 |
Dołączył: 21 lut 2019, o 13:34 Skąd: Poznań Posty: 394
|
|
Z Piskorzem czy bez Piła pewnie zmierza w kierunku KLŻ. Na jutro w Poznaniu zapowiedzieli "rozwiązanie tymczasowe", czyli pewnie pojadą w szóstkę. Nasza księgowa się stresuje.
|
|
5 cze 2026, o 11:46
|
Re: Nasi rywale w sezonie 2026 |
|
|
sensowny
|
| Ligowy debiutant |
 |
Dołączył: 8 maja 2022, o 16:25 Posty: 84
|
|
W Poznaniu zawsze taki gównotor ? masakra pół Piły sie połamało
|
|
5 cze 2026, o 12:45
|
Re: Nasi rywale w sezonie 2026 |
|
|
karolcia
|
| Medalista GP |
 |
 |
Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24 Skąd: z Rzeszowa, ze Stali Posty: 2745
|
sensowny napisał(a): masakra pół Piły sie połamało Na antenie chcieli powiedzieć wprost że karma wraca, ale gryźli się w język ile mogli.
_________________ Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski
|
|
5 cze 2026, o 16:41
|
Re: Nasi rywale w sezonie 2026 |
|
|
Metal
|
| Reprezentant kraju |
 |
Dołączył: 23 wrz 2023, o 12:39 Posty: 691
|
|
Piskorz w Pile. A tam nie ma długów czasem ?
|
|
5 cze 2026, o 17:06
|
Re: Nasi rywale w sezonie 2026 |
|
|
Guti
|
| Solidny ligowiec |
 |
Dołączył: 1 lis 2011, o 02:42 Posty: 470
|
Wycena wypozyczenia Lyagera na 350 tys oznacza ze klub zaplacil juz cos kolo tego i chce odzyskac wlozona kwote czy chce zarobic na transferze? Takich pieniedzy Pila pewnie nie jest w stanie wyciagnac z portmonetki jak nasz klub nie zejdzie z ceny ale np Sadurskiego jak najbardziej Zawsze ten sam Pawel P. moze dogadac  Gdyby tylko tak puscil w niepamiec ze jakos nie najlepiej go potraktowano w okresie transferowym z tego co kojarze.
|
|
5 cze 2026, o 18:04
|
Re: Nasi rywale w sezonie 2026 |
|
|
miszel12
|
| Reprezentant kraju |
 |
Dołączył: 10 lis 2020, o 16:02 Posty: 525
|
Metal napisał(a): Piskorz w Pile. A tam nie ma długów czasem ? Patrzmy na nasz ogródek, bo idealnie u nas też nie jest.
|
|
5 cze 2026, o 18:23
|
Re: Nasi rywale w sezonie 2026 |
|
|
PewnySiebie
|
| Uczestnik GP |
 |
Dołączył: 4 lis 2017, o 23:40 Posty: 1081
|
|
U nas zawsze tak samo jak na rzeszowski speedway . Przepraszam, zapomniałem za poprzedniego prezesa było najlepiej i te plany ekstraligowe, coś pięknego . Od teraz kibicujmy Pile bo tam nasz manager znalazł zatrudnienie .
|
|
5 cze 2026, o 18:31
|
Re: Nasi rywale w sezonie 2026 |
|
|
miszel12
|
| Reprezentant kraju |
 |
Dołączył: 10 lis 2020, o 16:02 Posty: 525
|
|
A ty dalej to samo. Niech się wiedzie temu PP w tej Pile, na prawdę mnie to niespecjalnie obchodzi. Tak samo jak było za poprzedniego prezesa.
Napisałem tylko, że trzeba zatroszczyć się o własne podwórko, bo fajnie myśleć o PO czy składzie na przyszły rok, ale najpierw trzeba dokończyć ten. I fajnie gdyby zawodnicy mieli motywacje, żeby o jak najlepsze wyniki powalczyć. Więc nie pudrujmy, że jest idealnie.
A co się tam dzieje w Pile, czy mają długi, kto jest menadżerem, na prawdę niespecjalnie mnie obchodzi.
|
|
|
|
5 cze 2026, o 18:44
|
Re: Nasi rywale w sezonie 2026 |
|
|
PewnySiebie
|
| Uczestnik GP |
 |
Dołączył: 4 lis 2017, o 23:40 Posty: 1081
|
|
Małe nawiązanie do wspaniałych i cudownych ostatnich 3-4 lat nie powinno nikogo urazić . Zawsze dobre info miałeś, więc powinieneś już wiedzieć z kim klub jest po słowie i jakie pozycje zamierza wzmocnić . Nawiązanie do naszego ogródka w porównaniu do Piły gdzie za 2025 jeszcze nie spłacili, dość kuriozalne . Oczywiście niech mu się wiedzie, jednak nie można ukrywać ile zawdzięcza Stali Rzeszów więc jest to nasz manager .
|
|
|
|
5 cze 2026, o 22:15
|
Re: Nasi rywale w sezonie 2026 |
|
|
iti
|
| Uczestnik GP |
 |
 |
Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43 Skąd: Rzeszów Posty: 1962
|
Guti napisał(a): Wycena wypozyczenia Lyagera na 350 tys oznacza ze klub zaplacil juz cos kolo tego i chce odzyskac wlozona kwote czy chce zarobic na transferze? Takich pieniedzy Pila pewnie nie jest w stanie wyciagnac z portmonetki jak nasz klub nie zejdzie z ceny ale np Sadurskiego jak najbardziej Zawsze ten sam Pawel P. moze dogadac  Gdyby tylko tak puscil w niepamiec ze jakos nie najlepiej go potraktowano w okresie transferowym z tego co kojarze. To zupełnie normalne, że klub chce odzyskać zainwestowane pieniądze. Zwłaszcza, że w PD każdy dla każdego jest rywalem i nie ma co przez wzgląd na stare czasy robić komukolwiek prezentów. To czysty biznes. Jak go chce ich nowy menedżer to fajnie by było gdyby zachowywali się poważnie, a nie na zasadzie "u was i tak nie jedzie i nie zarabia, a u nas sobie pojeździ i zarobi". Sparta za darmo Gustsa też nie puściła.
|
|
|
|
5 cze 2026, o 23:40
|
Re: Nasi rywale w sezonie 2026 |
|
|
Guti
|
| Solidny ligowiec |
 |
Dołączył: 1 lis 2011, o 02:42 Posty: 470
|
|
To oczywiste ze klub chce odzyskac to co wlozyl, nie ma tu miejsca na dzialalnosc charytatwna, tylko pytalem czy juz wszystko zdazyli mu wyplacic z kontraktu w tej kwocie (350 mial wlasnie dostac kwoty stalej) czy zaplacili tylko jakas czesc rat i chca przy transferze jeszcze troche zarobic.
|
|
6 cze 2026, o 14:06
|
Re: Nasi rywale w sezonie 2026 |
|
|
Feldkurat Katz
|
| Solidny ligowiec |
 |
Dołączył: 21 lut 2019, o 13:34 Skąd: Poznań Posty: 394
|
|
Tor w Poznaniu niewiele się różni od innych. Tym razem była jedna koleina przy krawężniku na pierwszym łuku, ale bez przesady. Dziwnym trafem przewracali się tylko goście. Za dużo ambicji, za mało umiejętności.
|
|
6 cze 2026, o 14:28
|
Re: Nasi rywale w sezonie 2026 |
|
|
Dociekliwy
|
| Uczestnik GP |
 |
Dołączył: 10 mar 2022, o 19:51 Posty: 1618
|
|
Dlatego ze wy znacie ten tor i wiecie juz gdzie jezdzic a inni nie. Mówił o tym Douglas ze trzeba sie wjezdzic w ten tor i wiedziec gdzie jezdzic- tak cos mowił w wywiadzie w trakcie meczu.
|
|
6 cze 2026, o 14:48
|
Re: Nasi rywale w sezonie 2026 |
|
|
sensowny
|
| Ligowy debiutant |
 |
Dołączył: 8 maja 2022, o 16:25 Posty: 84
|
|
No dokładnie to nawet w tej Pile nie było tylu upadków i glupich zdarzen
Piła cieniutka zobaczymy co Piskorz tam ogarnie jakby wzieli lyagera i sadura to moze cos wygraja jeszcze
Basso Sadurski Lyager Nielsen Jasinski Musielak Teska
|
|
Kto przegląda forum
|
Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Grzybu i 11 gości |
Narzędzia
|
|
Uprawnienia
|
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz edytować swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów
|
|