Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 46  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Polityka


Luźne rozmowy na luźne tematy

Opcje      Szukaj
Post 8 sie 2025, o 23:38
 Re: Polityka
Senior
Senior

Dołączył: 27 lip 2006, o 00:08
Posty: 336

Zobacz profil 
przecież przekręt z KPO był znany od kiedy Morawiecki na smyczy na kolanach godził się na wszystkie kamienie milowe związane z tą lichwiarską pożyczką którą będziemy spłacać jeszcze 30 lat. wmówiono ludziom że te pieniądze są tak strasznie potrzebne żeby uratować upadłą gospodarkę po covidowych lockdownach a tak naprawde po tych bandyckich postojach pieniądze w gospodarce zdążyły zrobić już 3 okrążenia i wszystko się podniosło. a środki z KPO będą działać jak dotacje unijne czyli będą mówić nam jak możemy wydawać nasze własne pieniądze, żeby tylko je wydać i dotacje nie przepadły to pójdą na inwestycje w stylu dofinansowanie mostu w miejscowości gdzie nie ma rzeki, trochę zdefraudują, wypiorą, rozkradną, tęczowy ład w szkołach, trochę złomu z Niemiec się kupi na okoliczność zielonego ładu i spłacać będą musiały przyszłe pokolenia


           
Post 9 sie 2025, o 00:06
 Re: Polityka
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4771

Zobacz profil 
Boo :cenzura: .

Jeszcze tego nie zauważyłeś?

Owszem Morawiecki jak idiota się zgodził na pewne rzeczy, ale ten hajs miał iść na inwestycje publiczne. Każdy by np. na drodze skorzystał.

A tutaj dostali hajs ziomki, pociotki na jakieś gówno typu solarium w pizerrri....

To są te detale.

Skończ już z tym PIS=PO. Bo tak nie jest.

Nawet jak Pisiory coś brały dla siebie to jest pikuś...

Jak tak dalej będziesz głosił to się obudzisz w landzie Polen.

Nie mam wrażenia, że o to Ci chodzi.

_________________
NIE BAĆ TUSKA.
https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 9 sie 2025, o 05:56
 Re: Polityka
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2005, o 18:08
Posty: 730

Zobacz profil 
_mateuszu
10 mln dzieci w ciągu 50 lat na świecie. To kropla w morzu potrzeb. Jestem ciekaw jaki był koszt. In vitro nigdy nie rozwiąże problemu dzietności.
Z tymi mieszkankami SIM to taki problem ze znajdziesz mieszkanie w Sędziszowie a policz sobie koszty i czas codziennego dojazdu do pracy, bo nie ma się co oszukiwać, ale pracy w Boguchwale i Sędziszowie nie jest za wiele. Polska 2025 to w takich miejscowościach praca w urzędzie, Biedronce albo Stokrotce.
Odbierzesz pieniądze ze świadczeń dla dzieci i potem pozbawisz rodziny możliwości finansowania tym dzieciom rozwoju. Wbrew tępej propagandzie którą powtarzała tutaj karolcia pieniądze te nie idą na żadne używki dla rodziców tylko na rozwój dziecka. Szukasz pieniędzy tam gdzie nie trzeba.

Problem z KPO jest taki, że to nie jest wina czy będzie rządził Tusk czy Kaczyński. Cały ten mechanizm dzisiejszej Unii jest tak skonstruowany żeby korumpować polityków,grono eksperckie, dawać więcej zatrudnienia urzędnikom aby obsługiwać ten cały biurokratyczny moloch. A zamiast pieniędzy na prawdziwy rozwój będziemy spłacać błyskotki dla tubylców.

_________________
Tusk rozmawia i naciska - karolcia Cz lip 04, 14:32:49


           
Post 9 sie 2025, o 11:48
 Re: Polityka
Senior
Senior

Dołączył: 27 lip 2006, o 00:08
Posty: 336

Zobacz profil 
jak wyszło to bez znaczenia czy pis czy po te dotacje rozdziela, jak sie okazuje kupa z nich została przydzielona przez naszą lokalną RARR na którą za chwile pewnie siądzie prokuratura a kto w RARR tam zasiada w zarządzie i z czyjego nadania nietrudno sprawdzić.
dotacje tak zazwyczaj wyglądają że trzeba spełnić jakieś idiotyczne kryteria typu masz stadninę ale na konia nie dostaniesz dotacji tylko musi być wielbłąd. pisze się wtedy że koń czuje sie wielbłądem i może to nawet poświadczyć na piśmie ale że jest niepiśmienny to w jego imieniu zrobi to jego właściciel. willa plus, oczko wodne plus itede.
zgadzam się z kamykiem że to tylko narzędzie służące do korumpowania polityków stołkami i nie tylko. największą aferą która pozostanie niezbadana w dziejach III RP i nakrywa w wymiarze finansowym kapeluszem wszystkie inne to fundusz covidowy i cała otoka, deficyt budżetowy związany z tym, tarcze covidowe, inflacja. ale na to było przyzwolenie opcji politycznych od lewa lewego do lewa prawego. jak sie kradnie zgodnie z prawem to nie jest przestępstwo ;)


           
Post 9 sie 2025, o 13:45
 Re: Polityka
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2998

Zobacz profil 
to ze morawiecki na kolanach zgodzil sie na kamienie milowe to jedno ,ale na co sa wydawane te pieniadze ( jak juz sa ) to drugie
Cytuj:
największą aferą która pozostanie niezbadana w dziejach III RP i nakrywa w wymiarze finansowym kapeluszem wszystkie inne to fundusz covidowy

tu sie mylisz , najwieksza afera finansowa w 3 rp byl fozz

Obrazek

_________________
Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 9 sie 2025, o 14:51
 Re: Polityka
Senior
Senior

Dołączył: 11 kwi 2024, o 23:54
Posty: 272

Zobacz profil 
Pieniądze na te łóżka są z innego programu, niż jacht więc niech już tak facet nie marudzi. Jak tak dalej pójdzie to PiS będzie chciał wyciszyć tę aferę, chyba że przestaną się przyznawać do ludzi Ortyla :faja:


           
Post 9 sie 2025, o 15:16
 Re: Polityka
Senior
Senior

Dołączył: 27 lip 2006, o 00:08
Posty: 336

Zobacz profil 
FIS napisał(a):
tu sie mylisz , najwieksza afera finansowa w 3 rp byl fozz

no nie wiem. skala przekrętu fozz jest do tej pory ciężka do oszacowania ale można by ostrożnie przyjąć że było tego 10 mld dolarów i sporo ludzkich istnień. funduszem covidowym wyciągnięto Polakom z kieszeni 200 mld zł i wydawano wyroki śmierci procedurami medycznymi i tarcze covidowe kolejne 300 mld zł. ale ciężko to wogóle zestawiać ze sobą. przepoczwarzenie się komuny w III RP i tą całą skalę przestępczości trzeba by rozpatrywać jako całość od fozz przez przekręt Balcerowicza i resztę wielomiliardowych wałów. chytry plan. wiedzieli jak zagrać. najpierw moratorium na karę śmierci i można było kraść ile wlezie a później procesy można przeciągać w nieskończoność.


           
Post 9 sie 2025, o 19:24
 Re: Polityka
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2998

Zobacz profil 
Cytuj:
Pieniądze na te łóżka są z innego programu, niż jacht więc niech już tak facet nie marudzi

czyli ci wszyscy z tych szpitali i klinik ktorzy skladali wnioski o kase to nie mieli pojecia o co sie ubiegaja :D

Obrazek

_________________
Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 10 sie 2025, o 12:18
 Re: Polityka
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2745

Zobacz profil 
Kamil napisał(a):
Owszem Morawiecki jak idiota się zgodził na pewne rzeczy, ale ten hajs miał iść na inwestycje publiczne. Każdy by np. na drodze skorzystał.

A tutaj dostali hajs ziomki, pociotki na jakieś gówno typu solarium w pizerrri....
Widzisz Kamil jest afera. Nikt tego nie ukrywa i nie zamierza zamiatać pod dywan. Wręcz przeciwnie. Poleciała jedna dymisja, będą kolejne. Wjeżdża prokuratura, pewnie i CBA. Spójrzmy jednak na suche fakty. Zadyma dotyczy wątpliwości ok. 10% dotychczas przyznanych grantów czyli jakieś 20 mln zł. Co to za śmieszna kwota przy złodziejstwie PiS? Sam Rydzyk dostał na swoje szemrane biznesy ponad 300 banieczek, nie wspominając o innych licznych lewiznach. PiS rozdawał wozy strażackie? To była kampania wyborcza PiS finansowana z Funduszu Sprawiedliwości. Wozy to tylko przykrywka dla zmyłki. Fajnie że dali, tyle że to powinno się było odbyć nie w ramach kampanii wyborczej, i z zupełnie innego budżetu. A jak PiS chciał fundować, to z pieniędzy partyjnych albo składek członkowskich bądź sympatyków.
Niemniej jednak czy to 1 mln, 20 mln czy 300 mln - na złodziejstwa i najmniejsze wątpliwości nie ma miejsca. I wedle zapowiedzi wszystko ma zostać ostro wyjaśnione. Jest oczywistym, że gdyby ta afera ujrzała światło dzienne za rządów PiS, to Morawiecki znowu by łgał i bredził że żadnej afery nie ma, że się należało, że to atak totalnej opozycji na rząd i tak dalej, Inna sprawa jest taka, że wiele na to wskazuje iż aferę wywołali ludzie związani z PiS poprzez regionalne agencje. Tusk widać jest trochę za miękki, bo zamiast wypalić wszystko do gołej ziemi, to zostawia sobie takie miny. Bardzo ciekawe jest to, że największe wątpliwości budzą wnioski z agencji podlegających pod urzędy marszałkowskie gdzie rządzi PiS. PiS wyjął parę spraw wyglądających bardzo kontrowersyjnie i kręci aferę. Jachty? Okazuje się, że pływają na Mazurach i mają zarabiać. Oczywiście jestem za, aby wszystko nagłaśniać i wyjaśniać - uczciwość i transparentność to podstawa. KPO idzie na inwestycje publiczne, wspomniany program dla hotelarstwa i gastronomii to 0,5% całego KPO w ramach pomocy po Covid, jak Morawiecki pozamykał wszystko i dobijał przedsiębiorców. Niestety propagandowo Tusk zawsze przegra z PiS. Dlaczego? Motłoch uwierzy w każdą brednię PiS i będzie się podniecać. Tusk działając inteligentnie, delikatnie - do motłochu nie dotrze. Rzucając na ostro w stylu PiS - usłyszy od swoich wyborców że chyba zwariował... Aha, czy do ziomków i pociotków zaliczasz m.in. Cezarego Kuleszę? Też dostał :D
FIS napisał(a):
czyli ci wszyscy z tych szpitali i klinik ktorzy skladali wnioski o kase to nie mieli pojecia o co sie ubiegaja :D
Czyli twierdzisz, że wszyscy z tych szpitali i klinik, co składali wnioski o kasę na łóżka i inne medyczne tematy - to nie mieli pojęcia gdzie to złożyć i złożyli w programie dla hotelarstwa i gastronomii? :hahaha: W klinice są łóżka, w hotelu też są łóżka. Racja.

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Post 10 sie 2025, o 16:05
 Re: Polityka
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4771

Zobacz profil 
Ahhaha Ty to na poważnie?

Zapowiedzi kontroli xDDDDDD

Wina PiS xDDDDD

Nie no niemożliwe. Przyznaj ze sama korzystasz dzięki tej władzy na tego typu rozdawnictwie kasy i z tego powodu ja wspierasz.

Lepiej jednak być poukładanym cwaniakiem niż idiota ;)

_________________
NIE BAĆ TUSKA.
https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 10 sie 2025, o 17:58
 Re: Polityka
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2998

Zobacz profil 
Cytuj:
Tusk działając inteligentnie, delikatnie - do motłochu nie dotrze
:hahaha: :hahaha: :hahaha:
juz dawno dotarl , nawet mu inteligencja nie byla potrzebna

Obrazek

pis kradl , pis kradl i pis kradl , :cenzura: poltora roku rzadzicie a jedyny skazany to staszek gawlowski :hahaha: :hahaha: :hahaha:

_________________
Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 11 sie 2025, o 15:01
 Re: Polityka
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2745

Zobacz profil 
FIS napisał(a):
pis kradl , pis kradl i pis kradl , :cenzura: poltora roku rzadzicie a jedyny skazany to staszek gawlowski :hahaha: :hahaha: :hahaha:
PiS rządził 8 lat, kwiczeli o grubych tomach porażających audytów - i nawet nikt zarzutów nie dostał. Zarzuty dostał za to Stachu Kogut, co przypłacił życiem jak to mówił Kaczyński :wysmiewacz:
Aktualnie pierwsze zarzuty dawno postawione, Romanowski nawet z tego powodu uchodźcą został. Fakt, młyny mielą powoli...
Kamil napisał(a):
Wina PiS xDDDDD
Czytaj teksty ze zrozumieniem, a nie po swojemu :)

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Post 11 sie 2025, o 20:58
 Re: Polityka
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2998

Zobacz profil 
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

_________________
Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 11 sie 2025, o 22:48
 Re: Polityka
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2005, o 18:08
Posty: 730

Zobacz profil 
Czyli najpierw rozpierd***** system opieki zdrowotnej, nakręcają aferę z wielką pandemią, korzystają z okazji do uśmiercenia setek tysięcy emerytów, sprowadzają łódkami miliony leniwych analfabetów. Zarabiają miliardy na przekrętach z zakupem, maseczek, respiratorów, łapówek za szczepionki. Miliardy idą do prywatnych kieszeń cwaniaczków. Potem wymyślają sobie plan odbudowy.......po pandemii. Pompują kolejne miliardy do kolejnego wału korupcyjnego .

Zielona energia, oze - na to pieniądze muszą pójść!!!!i tak to się będzie kończyć. Na końcu i tak polscy podatnicy będą latami spłacać pożyczki dla prywatnej spółki Kulczykowej. A mediach będą to jeszcze nazywać " Unia nam dajeeeee. W co 95% biorców przekazu tvn święcie wierzy.

W międzyczasie ukraińskie bydło będzie robić chlew bawiąc się przy rosyjskich piosenkach

_________________
Tusk rozmawia i naciska - karolcia Cz lip 04, 14:32:49


           
Post 11 sie 2025, o 23:47
 Re: Polityka
Senior
Senior

Dołączył: 11 kwi 2024, o 23:54
Posty: 272

Zobacz profil 
Kamyku można było zaprosić ukraińską żandarmerię i łapać na front :faja:


           
Post 12 sie 2025, o 08:59
 Re: Polityka
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2005, o 18:08
Posty: 730

Zobacz profil 
Niesamowite że służby państwowe pozwalają na koncert rosyjskiego rapera, użytecznego idioty Łukaszenki na którym bawi się pełno Sowietów. Panasiuk króluje na X, że w Warszawie króluje panrosyjska impreza

Obywatelka Ukrainy zatrzymana przez ABW za nadanie przesyłki kurierskiej z materiałami wybuchowymi. Działała wspólnie z innym Ukraińcem i dwoma obywatelami Rosji. Wpuściliśmy już do Polski konia trojańskiego.

_________________
Tusk rozmawia i naciska - karolcia Cz lip 04, 14:32:49


           
Post 12 sie 2025, o 11:14
 Re: Polityka
Senior
Senior

Dołączył: 11 kwi 2024, o 23:54
Posty: 272

Zobacz profil 
Kto wpuścił to wpuścił. Trzeba pytać Kaczyńskiego i spółki czym się kierowali.


           
Post 12 sie 2025, o 12:44
 Re: Polityka
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2745

Zobacz profil 
Robi się ciekawie, co nie Kamil? Jachty dla ludzi PiS, a aferę i nagonkę to kręci KO :wysmiewacz:
https://www.money.pl/gospodarka/radny-p ... 8928a.html

O ludzikach od Ortyla to już nawet nie wspominam...
https://nowiny24.pl/dotacje-z-kpo-zgodn ... 2-27865611

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Post 13 sie 2025, o 00:06
 Re: Polityka
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4771

Zobacz profil 
Tak Karolciu tak. Wina PIS. Trzeba w końcu odsunąć ten cholerny Pis od władzy.... :osama:

_________________
NIE BAĆ TUSKA.
https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 13 sie 2025, o 18:22
 Re: Polityka
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2998

Zobacz profil 
Cytuj:
Kto wpuścił to wpuścił. Trzeba pytać Kaczyńskiego i spółki czym się kierowali.

ciekawe jak by na drugi dzien po wybuchu wojny pis zamknal granice dla ukraincow , pierwsza bys darla :cenzura: i plula sie na prawo i lewo o bezludzkim kaczynskim :D
odmienilo ci sie ? nie chce mi sie szukac ale dobrze pamietam jak jechalas tu po kamyku ze ruska onuca

_________________
Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 905 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 46  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi