Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja
Luźne rozmowy na luźne tematy
|
|
9 sie 2025, o 00:06
|
|
|
Kamil
|
| Legenda |
 |
Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45 Posty: 4771
|
Boo  . Jeszcze tego nie zauważyłeś? Owszem Morawiecki jak idiota się zgodził na pewne rzeczy, ale ten hajs miał iść na inwestycje publiczne. Każdy by np. na drodze skorzystał. A tutaj dostali hajs ziomki, pociotki na jakieś gówno typu solarium w pizerrri.... To są te detale. Skończ już z tym PIS=PO. Bo tak nie jest. Nawet jak Pisiory coś brały dla siebie to jest pikuś... Jak tak dalej będziesz głosił to się obudzisz w landzie Polen. Nie mam wrażenia, że o to Ci chodzi.
_________________ NIE BAĆ TUSKA. https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi
|
|
|
|
|
|
9 sie 2025, o 11:48
|
|
|
Boo
|
| Senior |
 |
Dołączył: 27 lip 2006, o 00:08 Posty: 336
|
jak wyszło to bez znaczenia czy pis czy po te dotacje rozdziela, jak sie okazuje kupa z nich została przydzielona przez naszą lokalną RARR na którą za chwile pewnie siądzie prokuratura a kto w RARR tam zasiada w zarządzie i z czyjego nadania nietrudno sprawdzić. dotacje tak zazwyczaj wyglądają że trzeba spełnić jakieś idiotyczne kryteria typu masz stadninę ale na konia nie dostaniesz dotacji tylko musi być wielbłąd. pisze się wtedy że koń czuje sie wielbłądem i może to nawet poświadczyć na piśmie ale że jest niepiśmienny to w jego imieniu zrobi to jego właściciel. willa plus, oczko wodne plus itede. zgadzam się z kamykiem że to tylko narzędzie służące do korumpowania polityków stołkami i nie tylko. największą aferą która pozostanie niezbadana w dziejach III RP i nakrywa w wymiarze finansowym kapeluszem wszystkie inne to fundusz covidowy i cała otoka, deficyt budżetowy związany z tym, tarcze covidowe, inflacja. ale na to było przyzwolenie opcji politycznych od lewa lewego do lewa prawego. jak sie kradnie zgodnie z prawem to nie jest przestępstwo 
|
|
|
|
9 sie 2025, o 13:45
|
|
|
FIS
|
| Medalista GP |
 |
 |
Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29 Skąd: przybyszówka Posty: 2998
|
to ze morawiecki na kolanach zgodzil sie na kamienie milowe to jedno ,ale na co sa wydawane te pieniadze ( jak juz sa ) to drugie Cytuj: największą aferą która pozostanie niezbadana w dziejach III RP i nakrywa w wymiarze finansowym kapeluszem wszystkie inne to fundusz covidowy tu sie mylisz , najwieksza afera finansowa w 3 rp byl fozz 
_________________

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!
http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I
OSTAFA NIE CZYTAM
|
|
|
|
|
|
9 sie 2025, o 15:16
|
|
|
Boo
|
| Senior |
 |
Dołączył: 27 lip 2006, o 00:08 Posty: 336
|
FIS napisał(a): tu sie mylisz , najwieksza afera finansowa w 3 rp byl fozz no nie wiem. skala przekrętu fozz jest do tej pory ciężka do oszacowania ale można by ostrożnie przyjąć że było tego 10 mld dolarów i sporo ludzkich istnień. funduszem covidowym wyciągnięto Polakom z kieszeni 200 mld zł i wydawano wyroki śmierci procedurami medycznymi i tarcze covidowe kolejne 300 mld zł. ale ciężko to wogóle zestawiać ze sobą. przepoczwarzenie się komuny w III RP i tą całą skalę przestępczości trzeba by rozpatrywać jako całość od fozz przez przekręt Balcerowicza i resztę wielomiliardowych wałów. chytry plan. wiedzieli jak zagrać. najpierw moratorium na karę śmierci i można było kraść ile wlezie a później procesy można przeciągać w nieskończoność.
|
|
|
|
|
|
10 sie 2025, o 12:18
|
|
|
karolcia
|
| Medalista GP |
 |
 |
Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24 Skąd: z Rzeszowa, ze Stali Posty: 2745
|
Kamil napisał(a): Owszem Morawiecki jak idiota się zgodził na pewne rzeczy, ale ten hajs miał iść na inwestycje publiczne. Każdy by np. na drodze skorzystał.
A tutaj dostali hajs ziomki, pociotki na jakieś gówno typu solarium w pizerrri.... Widzisz Kamil jest afera. Nikt tego nie ukrywa i nie zamierza zamiatać pod dywan. Wręcz przeciwnie. Poleciała jedna dymisja, będą kolejne. Wjeżdża prokuratura, pewnie i CBA. Spójrzmy jednak na suche fakty. Zadyma dotyczy wątpliwości ok. 10% dotychczas przyznanych grantów czyli jakieś 20 mln zł. Co to za śmieszna kwota przy złodziejstwie PiS? Sam Rydzyk dostał na swoje szemrane biznesy ponad 300 banieczek, nie wspominając o innych licznych lewiznach. PiS rozdawał wozy strażackie? To była kampania wyborcza PiS finansowana z Funduszu Sprawiedliwości. Wozy to tylko przykrywka dla zmyłki. Fajnie że dali, tyle że to powinno się było odbyć nie w ramach kampanii wyborczej, i z zupełnie innego budżetu. A jak PiS chciał fundować, to z pieniędzy partyjnych albo składek członkowskich bądź sympatyków. Niemniej jednak czy to 1 mln, 20 mln czy 300 mln - na złodziejstwa i najmniejsze wątpliwości nie ma miejsca. I wedle zapowiedzi wszystko ma zostać ostro wyjaśnione. Jest oczywistym, że gdyby ta afera ujrzała światło dzienne za rządów PiS, to Morawiecki znowu by łgał i bredził że żadnej afery nie ma, że się należało, że to atak totalnej opozycji na rząd i tak dalej, Inna sprawa jest taka, że wiele na to wskazuje iż aferę wywołali ludzie związani z PiS poprzez regionalne agencje. Tusk widać jest trochę za miękki, bo zamiast wypalić wszystko do gołej ziemi, to zostawia sobie takie miny. Bardzo ciekawe jest to, że największe wątpliwości budzą wnioski z agencji podlegających pod urzędy marszałkowskie gdzie rządzi PiS. PiS wyjął parę spraw wyglądających bardzo kontrowersyjnie i kręci aferę. Jachty? Okazuje się, że pływają na Mazurach i mają zarabiać. Oczywiście jestem za, aby wszystko nagłaśniać i wyjaśniać - uczciwość i transparentność to podstawa. KPO idzie na inwestycje publiczne, wspomniany program dla hotelarstwa i gastronomii to 0,5% całego KPO w ramach pomocy po Covid, jak Morawiecki pozamykał wszystko i dobijał przedsiębiorców. Niestety propagandowo Tusk zawsze przegra z PiS. Dlaczego? Motłoch uwierzy w każdą brednię PiS i będzie się podniecać. Tusk działając inteligentnie, delikatnie - do motłochu nie dotrze. Rzucając na ostro w stylu PiS - usłyszy od swoich wyborców że chyba zwariował... Aha, czy do ziomków i pociotków zaliczasz m.in. Cezarego Kuleszę? Też dostał FIS napisał(a): czyli ci wszyscy z tych szpitali i klinik ktorzy skladali wnioski o kase to nie mieli pojecia o co sie ubiegaja Czyli twierdzisz, że wszyscy z tych szpitali i klinik, co składali wnioski o kasę na łóżka i inne medyczne tematy - to nie mieli pojęcia gdzie to złożyć i złożyli w programie dla hotelarstwa i gastronomii?  W klinice są łóżka, w hotelu też są łóżka. Racja.
_________________ Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski
|
|
|
|
10 sie 2025, o 16:05
|
|
|
Kamil
|
| Legenda |
 |
Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45 Posty: 4771
|
Ahhaha Ty to na poważnie? Zapowiedzi kontroli xDDDDDD Wina PiS xDDDDD Nie no niemożliwe. Przyznaj ze sama korzystasz dzięki tej władzy na tego typu rozdawnictwie kasy i z tego powodu ja wspierasz. Lepiej jednak być poukładanym cwaniakiem niż idiota 
_________________ NIE BAĆ TUSKA. https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi
|
|
10 sie 2025, o 17:58
|
|
|
FIS
|
| Medalista GP |
 |
 |
Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29 Skąd: przybyszówka Posty: 2998
|
|
|
|
11 sie 2025, o 15:01
|
|
|
karolcia
|
| Medalista GP |
 |
 |
Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24 Skąd: z Rzeszowa, ze Stali Posty: 2745
|
FIS napisał(a): PiS rządził 8 lat, kwiczeli o grubych tomach porażających audytów - i nawet nikt zarzutów nie dostał. Zarzuty dostał za to Stachu Kogut, co przypłacił życiem jak to mówił Kaczyński Aktualnie pierwsze zarzuty dawno postawione, Romanowski nawet z tego powodu uchodźcą został. Fakt, młyny mielą powoli... Kamil napisał(a): Wina PiS xDDDDD Czytaj teksty ze zrozumieniem, a nie po swojemu 
_________________ Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski
|
|
11 sie 2025, o 20:58
|
|
|
FIS
|
| Medalista GP |
 |
 |
Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29 Skąd: przybyszówka Posty: 2998
|
|
|
|
11 sie 2025, o 22:48
|
|
|
kamyk
|
| Reprezentant kraju |
 |
 |
Dołączył: 18 sty 2005, o 18:08 Posty: 730
|
|
Czyli najpierw rozpierd***** system opieki zdrowotnej, nakręcają aferę z wielką pandemią, korzystają z okazji do uśmiercenia setek tysięcy emerytów, sprowadzają łódkami miliony leniwych analfabetów. Zarabiają miliardy na przekrętach z zakupem, maseczek, respiratorów, łapówek za szczepionki. Miliardy idą do prywatnych kieszeń cwaniaczków. Potem wymyślają sobie plan odbudowy.......po pandemii. Pompują kolejne miliardy do kolejnego wału korupcyjnego .
Zielona energia, oze - na to pieniądze muszą pójść!!!!i tak to się będzie kończyć. Na końcu i tak polscy podatnicy będą latami spłacać pożyczki dla prywatnej spółki Kulczykowej. A mediach będą to jeszcze nazywać " Unia nam dajeeeee. W co 95% biorców przekazu tvn święcie wierzy.
W międzyczasie ukraińskie bydło będzie robić chlew bawiąc się przy rosyjskich piosenkach
_________________ Tusk rozmawia i naciska - karolcia Cz lip 04, 14:32:49
|
|
|
|
12 sie 2025, o 12:44
|
|
|
karolcia
|
| Medalista GP |
 |
 |
Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24 Skąd: z Rzeszowa, ze Stali Posty: 2745
|
|
13 sie 2025, o 00:06
|
|
|
Kamil
|
| Legenda |
 |
Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45 Posty: 4771
|
|
13 sie 2025, o 18:22
|
|
|
FIS
|
| Medalista GP |
 |
 |
Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29 Skąd: przybyszówka Posty: 2998
|
Cytuj: Kto wpuścił to wpuścił. Trzeba pytać Kaczyńskiego i spółki czym się kierowali. ciekawe jak by na drugi dzien po wybuchu wojny pis zamknal granice dla ukraincow , pierwsza bys darla  i plula sie na prawo i lewo o bezludzkim kaczynskim odmienilo ci sie ? nie chce mi sie szukac ale dobrze pamietam jak jechalas tu po kamyku ze ruska onuca
_________________

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!
http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I
OSTAFA NIE CZYTAM
|
|
Kto przegląda forum
|
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości |
Narzędzia
|
|
Uprawnienia
|
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz edytować swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów
|
|