Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46

Odpowiedz w temacie

Polityka


Luźne rozmowy na luźne tematy

Opcje      Szukaj
Post 23 maja 2026, o 12:58
 Re: Polityka
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2998

Zobacz profil 
biedny czlowieku to nie twoj glos ale ich tytaniczna miesiacami praca sprawily ze us army zwieksza stan posiadania w naszym kraju :hahaha:

Obrazek

_________________
Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 24 maja 2026, o 22:13
 Re: Polityka
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8965

Zobacz profil 
W Krakowie postawiono sie KO i zielonym rozwiazaniom jak Strefa Czystego Transportu i jako rezeltutat referendum w tym miescie, odwolany zostanie prezydent miasta i rada miasta

https://wydarzenia.interia.pl/malopolskie/news-koniec-referendum-w-krakowie-sondazowe-wyniki-exit-poll,nId,23486799

Cytuj:
Jak wynika z sondażu exit poll przygotowanego przez OGB i Stan360 dla Polsat News, za ustąpieniem obecnego prezydenta Krakowa opowiedziało się 97,8 proc. uczestników głosowania.


Cytuj:
Mieszkańcy Krakowa decydowali także o losie rady miejskiej.

Sondażowe wyniki mówią o 96 proc. wyborców, którzy opowiedzieli się za jej odwołaniem. 4 proc. było przeciwko - wynika z sondażu OGB i Stan360 dla Polsat News.


Cytuj:
W ramach sondażu exit poll OGB i Stan360 dla Polsat News wyborcy zostali także zapytani, o powody, które skłoniły ich do udziału w referendum. Najczęściej wskazywaną przyczyną okazało się wprowadzenie Strefy Czystego Transportu, na którą wskazało 28,3 proc. uczestników.

Kolejne najpopularniejsze przyczyny to poziom zadłużenia miasta (22 proc.), sposób zarządzania spółkami miejskimi (14,3 proc.) oraz rosnące koszty życia w mieście (10,3 proc.).

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 29 maja 2026, o 19:41
 Re: Polityka
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2998

Zobacz profil 
Poseł z partii Razem zaniosła mu podpisy przeciwko likwidacji szpitala w Lesku.
https://www.facebook.com/reel/166255961 ... cale=pl_PL

_________________
Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 30 maja 2026, o 10:22
 Re: Polityka
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2006, o 18:46
Posty: 2088

Zobacz profil 
Ale, że Razem w tym wątku będzie z RiGCzem to się nie spodziewałem.


           
Post 2 cze 2026, o 23:06
 Re: Polityka
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8965

Zobacz profil 
Zadyma w mediach odnosnie ruchu Zelenskiego z uhonorowaniem bohaterow UPA. Nigdy za gosciem nie przepadalem, ale tu mnie zaskoczyl swoim brakiem wyobrazni. Az sie prosi zapytac, co mu nagle do lba strzelilo.

Dobra odpowiedz Nawrockiego. Ja bym zaczal sie zastanawiac, jak zakonczyc kompletnie pomoc militralna i finansowa dla Ukrainy, skoro chca uhonorowywac tych nazistow. i to wlasnie Nawrocki bedzie musial to pociagnac, jesli by sie na to Polska zdecydowala, bo lizodup Tusk nigdy w zyciu sie nie postawi.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 905 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 4 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi